STOLGRAF - drukujemy z tradycją od lat.

  • Szybki kontakt:
  •  
  •  
  • PhoneStanowice: 74 855 79 00 | Świdnica: 74 853 69 97

Towary i usługi

Właściwie w całej Polsce. Proszę odnaleźć na mapie odpowiednie województwo. Tam znajdują się dane teleadresowe współpracujących z nami hurtowni.

Oczywiście. Stosujemy wówczas ceny detaliczne oraz doliczamy koszty wysyłki.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie druków numerowanych. Produkujemy wersje standardowe oraz na specjalne zamówienie, z logotypami w dowolnych kolorach.

Tak, świadczymy usługi naświetlania. Posiadamy nowoczesne centrum PrePress CTP marki Screen. Maksymalny format to B2 (dysponujemy płytami CTP marki KODAK i FUJI).

Błyskawicznie. Standardowe ilości drukujemy praktycznie od ręki. Pozostaje tylko czas wysyłki.

Oczywiście ale z kosztami wysyłki może się wydać stosunkowo drogi.

Tak. Dysponujemy najwyższej jakości papierami samokopiującymi oraz kredowymi, uznanych marek światowych jak i krajowych.

Zamówienia na druki magazynowe realizowane są  w ciągu 24-48 godzin. Realizacje cyfrowe 2-3 dni robocze, druki numerowane do 10 dni roboczych a zlecenia na druk barwny to 5 dni roboczych. Przy niestandardowych zleceniach terminy ustalamy indywidualnie.

Wszystkie nasze druki  mają 100 kartek. To nas odróżnia od konkurencji, która ma ich mniej. Warto zatem zawsze sprawdzić cenę druku dzieląc ją przez ilość kartek.

Posiadamy w swej ofercie nowoczesne maszyny cyfrowe marki Canon oraz Xerox, które umożliwiają nam błyskawiczną realizację nawet bardzo małej ilości wydruków.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji druków CMR. Zarówno jednobarwnych, jak i wielokolorowych, z różnymi kombinacjami numerowania.

Oczywiście robimy projekty logo lub modyfikacje starego logo.

Tak robimy takie opracowania, mogą one występować w formie uproszonej lub pełnej. Zawsze ustalamy ten zakres indywidualnie z klientem, w zależności od jego potrzeb i preferencji.

Tak, cena zleży od wielkości nakładu. Im większa ilość zamówionego druku np. bloczków tym cena niższa za bloczek.

Tak, ponieważ cena zależy od ilości.

Niestety sam pomysł na projekt nie wystarczy, aczkolwiek jest pomocny w zamyśle ogólnej całości wizualizacji :)

Realizujemy zamówienia we wszystkich możliwych formatach oraz ilościach, dlatego należy określić w zamówieniu lub zapytaniu konkretny format oraz ilość.

Oczywiście, jeśli jest taka potrzeba Klienta wykonujemy zamówienia w trybie ekspresowym, skracając maksymalnie czas realizacji zlecenia, uwzględniając jednocześnie ogólną liczbę zamówień w procesie produkcji.

Tak, jest taka możliwość. Należy tylko taką informację zgłosić przed realizacją zlecenia lub w jej trakcie.

Tak, wykonujemy zlecenia specjalne logowane. Wszelkich informacji w tym zakresie udzielają działy Sprzedaży w Świdnicy i Stanowicach.

Tak, nasza działalność w zasadzie niczym się nie różni, poza obsługą hurtowni, które są zaopatrywane w druki gotowe w Stanowicach.

Copyright © STOLGRAF

Created & modificated by Tomasz Słysz